Projektai
Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijos efektyvumo didinimo, vidaus remonto darbai
Techninė informacija

2018 m. spalio 19 d. sėkmingai užbaigti Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijos efektyvumo didinimo, vidaus remonto darbai ir pasirašytas statybos užbaigimo aktas. Darbų metu atnaujintos progimnazijos vidaus patalpos ir inžinerinės sistemos, t.y. atlikti sienų, lubų ir grindų remonto darbai, senų durų demontavimo ir naujų montavimo darbai, elektros instaliacijos, šviestuvų bei kiti remonto darbai. Ugdymosi aplinką ir ugdymo organizavimo kokybę mokyklose reikšmingai įtakoja mokyklų infrastruktūra, todėl įgyvendinus projektą sukurtos modernios, kūrybiškumą skatinančios edukacinės erdvės.

Pagrindinis dalykas – viešųjų erdvių remontas, kad vaikams būtų užtikrintas saugus ir gražus laisvalaikio praleidimas. Tai pirmiausia yra koridoriai, laiptinės ir visi inžineriniai tinklai, iškloti koridoriuose, visa elektros instaliacija, apšvietimas“, – teigė direktorius. Rangovo konkursą laimėjusios bendrovės „Jungtiniai Projektai“ atstovai tvirtina, kad sudėtingiausia buvo pirmojo aukšto koridoriuje pakeisti vamzdynus. Jie buvo pakloti sovietmečiu, tad net planų, kur ir kaip tie vamzdžiai išvedžioti, nebuvo.
Grįžti
Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijos efektyvumo didinimo, vidaus remonto darbai
Uždaryti
Techninė informacija
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.