Projektai
Naujoji Anglija
Techninė informacija
Statybos metai: 
2016-2018 m.
Bendras plotas: 
~7 800 kv.m.
Adresas: 
Mozūriškių g. 138, Vilnius
Internetinė svetainė

„Naujoji Anglija“ – tai ne įprastas daugiabutis, o jaukus, nuosavą namą primenantis english townhouse tipo dviaukštis butas. Projekto statiniai apjungia 4-7 butus. Kiekvienas būstas turi nuosavą kiemelį su terasa, vietą automobiliui ir atskirą įėjimą. Atskirus įėjimus turintys butai kiekvienam gyventojui suteikia daugiau privatumo nei gyvenimas standartiniame daugiabutyje, o kiemeliai su terasomis leidžia mėgautis poilsiu nuosavoje erdvėje.

Medžiagos
  • Siekiant užtikrinti maksimalų komfortą gyventojams visuose „Naujosios Anglijos“ butuose montuojami aukščiausios kokybės ilgaamžiai MEGRAME langai su *GEALAN šešių kamerų profilių sistema.
  • Kiekviename „Naujosios Anglijos“ bute bus sumontuotas skandinaviško dizaino VELUX stogo langas, kuriam suteikiama 10 metų garantija!
  • „Saunie Duval“ - 110 metų pirmaujantys šildymo technologijų srityje. „Naujosios Anglijos“ gyventojams siūlomas naujos kartos dujinis kondensacinis katilas Thelia condens F25.
Grįžti
Naujoji Anglija
Uždaryti
Techninė informacija
Statybos metai: 
2016-2018 m.
Bendras plotas: 
~7 800 kv.m.
Adresas: 
Mozūriškių g. 138, Vilnius
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.