Projektai
Karaliaus Mindaugo apartamentai
Techninė informacija
Statybos metai: 
2016 m.
Bendras plotas: 
5 000 kv. m.
Adresas: 
Karaliaus Mindaugo pr., Kaunas
Internetinė svetainė

„Karaliaus Mindaugo Apartamentai“ – naujos statybos pastatas organiškai įsiliesiantis į istorinio kvartalo architektūrinę kompoziciją. „Karaliaus Mindaugo Apartamentų“ projektas vystomas tarpukariu statytoje industrinėje teritorijoje Kauno centre. Šalia Nemuno ir pagrindinių traukos vietų išsidėsčiusioje teritorijoje rekonstruojamas žymiausių to meto architektų statytas kvartalas. Laikantis architektūriniam paveldui priskiriamo pastatų ansamblio rekonstrukcijos reikalavimų, įrengiami šiuolaikiški ir ekonomiški būstai bei biurai: šiltinamos sienos, keičiami stogai, komunikacijos, numatomas autonominis dujinis šildymas, montuojami kokybiški mediniai langai.

 

 

Pastatai, kuriuose yra apartamentai ir studijos, yra centrinėje Kauno miesto dalyje. Nors iki Kauno Senamiesčio Rotušės aikštės yra apie 3 km., tačiau pastatai yra miesto širdyje prie pat Žalgirio arenos ir prekybos ir pramogų centro „Akropolis“. Vos už 5-10 min. kelio pėsčiomis, Jūs pasieksite Kauno centrinę autobusų stotį ir geležinkelio stotį. 
Grįžti
Karaliaus Mindaugo apartamentai
Uždaryti
Techninė informacija
Statybos metai: 
2016 m.
Bendras plotas: 
5 000 kv. m.
Adresas: 
Karaliaus Mindaugo pr., Kaunas
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.