Projektai
„Aro“ šaudyklos statybos ir įrengimo darbai
Techninė informacija
Statybos metai: 
2019
Bendras plotas: 
1 889 kv.m.
Adresas: 
Minsko pl. 37A, Vilnius

2019 m. kovo 28 d. sėkmingai užbaigtas Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ dislokavimo, kovinio rengimo komplekso (šaudyklos) statybos ir įrengimo projektas, adresu Minsko pl. 37A, Vilnius.

Šio projekto tikslas buvo sukurti specialią kovinių įgūdžių tobulinimo ir sporto infrastruktūrą, kuri sudarys galimybę užtikrinti tinkamą pareigūnų pasirengimą. Šiam tikslui įgyvendinti įrengta šiuolaikiniams reikalavimams atitinkanti 50 m. ilgio šaudykla. Joje įrengtos higienos normoms atitinkančios oro vėdinimo, apšvietimo, šildymo ir kt. sistemos. Objekte taip pat įrengtos šaudymo ir situacijų modeliavimo patalpos maksimaliai priartinant jas prie realių sąlygų, t.y. įrengti specialūs taktikos kambariai, kuriuose bus imituojami įvairaus pobūdžio situaciniai objektai (parduotuvė, bankas, biuras ir pan.). Taip pat įgyvendinus projektą įrengtas kovinių veiksmų treniruočių ir atletikos įgūdžių palaikymo sporto patalpos, reikiamos buitinės patalpos, instruktažų ir teorinio mokymo klasė bei ginkluotės laikinojo saugojimo patalpos.

ATLIKTI DARBAI: GENERALINĖ RANGA
Dislokavimo, kovinio rengimo komplekso (šaudyklos) statybos ir įrengimo darbai: žemės darbai, bendrieji statybos darbai, konstrukcijų, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimas, lauko ir vidaus vandentiekio bei nuotekų įrengimo darbai, elektros įrengimas, gaisrinės saugos, apsauginės signalizacijos, telekomunikacijų įrengimo, procesų valdymo ir automatizavimo sistemų įrengimo darbai.

Projekto įgyvendinimo vertė – 2499 079,2 Eur be PVM.

Šio projekto tikslas buvo sukurti specialią kovinių įgūdžių tobulinimo ir sporto infrastruktūrą, kuri sudarys galimybę užtikrinti tinkamą pareigūnų pasirengimą
Grįžti
„Aro“ šaudyklos statybos ir įrengimo darbai
Uždaryti
Techninė informacija
Statybos metai: 
2019
Bendras plotas: 
1 889 kv.m.
Projekto būsena: 
Statybos ir įrengimo darbai: žemės darbai, konstrukcijų, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimas, lauko ir vidaus vandentiekio bei nuotekų įrengimas, elektros įrengimas, gaisrinės saugos, apsauginės signalizacijos telekomunikacijų įrengimas.
Adresas: 
Minsko pl. 37A, Vilnius
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.