Projektai
VšĮ Mykolo Marcinkevičiaus ligoninės priestatas Kauno g. 7, Vilniuje
Techninė informacija

UAB „Jungtiniai Projektai“ gydymo paskirties pastato – ligoninės, Kauno g. 7, Vilniuje rekonstravimo darbų rangos sutartį su Užsakovu pasirašė 2020-08-18, Statybos užbaigimo aktas pasirašytas 2022-05-23.

Pastatytas 1784,07 kv. m. ploto priestatas, įmontuota medicininė, rekuperacinė, medicininių dujų sistema su visa kita reikima įranga. Pastačius priestatą, visos Vilniaus mieste teikiamos stacionarinės paliatyvios pagalbos paslaugos koncentruosis vienoje įstaigoje, turinčioje galimybę teikti pagalbą itin sunkiems ligoniams. Moderniai įrengta reanimacija ir klinikinės laboratorijos. Įrengtos reanimacijos ir intensyvios terapijos, slaugos ir palaikomojo gydymo bei paliatyvios pagalbos patalpos.

Sumontuota 24 vietų (4 vietos neįgaliesiems) lengvųjų automobilių parkavimo aikštelė su moderniais dviejų vietų automobilių parkavimo keltuvais. Įrengtos elektromobilių įkrovimo stotelės.
Pastatas draugiškas aplinkai, atitinkantis aukštus aplinkosauginius reikalavimus: ant pastato stogo vandens pašildymui sumontuoti saulės kolektoriai.
 

Pastatytas 1784,07 kv. m. ploto priestatas, įmontuota medicininė, rekuperacinė, medicininių dujų sistema su visa kita reikima įranga. Moderniai įrengta reanimacijos ir intensyvios terapijos, slaugos ir palaikomojo gydymo bei paliatyvios pagalbos patalpos bei klinikinės laboratorijos.
Grįžti
VšĮ Mykolo Marcinkevičiaus ligoninės priestatas Kauno g. 7, Vilniuje
Uždaryti
Techninė informacija
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.