Projektai
Soho Lofts
Techninė informacija
Statybos metai: 
2013 m.
Bendras plotas: 
4 680 kv. m.
Adresas: 
Smolensko g. 10D, Vilnius
Internetinė svetainė

"SoHo Lofts" - tai pirmasis tikrų loftų projektas Vilniuje, kurio metu buvo siekta industrinę architektūrą prikelti naujam gyvenimui, pritaikant ją kūrybinio gyvenimo tikslams bei įnešant savo indėlį į tokių Vilniaus rajonų kaip Naujamiestis atgaivinimą. Tai unikalus projektas, kuris buvo įgyvendintas buvusios metalo staklių šlifavimo gamyklos administracijos pastate. Architektūriniai sprendimai efektyviai išnaudojo esamą pastato struktūrą ir aplinką, suteikė visapusišką pasirinkimo laisvę kuriant ir projektuojant nestandartines erdves.

Projekto minimalistinis interjeras ir industrinio pastato netipinės erdvės padėjo sukurti namus žmonėms, kuriems ypatingai svarbu unikalumas, erdvės pojūtis ir nestandartiniai sprendimai. „SoHo Lofts“ – išskirtinė, funkcionali bei estetiška vieta kūrybai, darbui ir gyvenimui.
Grįžti
Soho Lofts
Uždaryti
Techninė informacija
Statybos metai: 
2013 m.
Bendras plotas: 
4 680 kv. m.
Adresas: 
Smolensko g. 10D, Vilnius
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.