2020 11 20
Uždaryti
UAB "Jungtiniai Projektai" vykdo gydymo paskirties pastato – ligoninės, Kauno g. 7, Vilniuje rekonstravimo darbus

Sostinės Naujamiesčio rajone sparčiai kyla naujas VšĮ Mykolo Marcinkevičiaus ligoninės priestatas. UAB „Jungtiniai Projektai“ gydymo paskirties pastato – ligoninės, Kauno g. 7, Vilniuje rekonstravimo darbų rangos sutartį su Užsakovu pasirašė 2020-08-18. Planuojama pastatyti 1784,07 kv. m. ploto priestatą, įmontuoti medicininę ir kt. įrangą. Pastačius priestatą, visos Vilniaus mieste teikiamos stacionarinės paliatyvios pagalbos paslaugos bus sukoncentruotos vienoje įstaigoje, turinčioje galimybę teikti pagalbą itin sunkiems ligoniams, kur bus moderniai įrengtos reanimacija ir klinikinės laboratorijos.

Naujajame priestate bus įrengtos 87 lovos, tame tarpe 10 reanimacijos ir intensyvios terapijos lovų ir 77  slaugos ir palaikomojo gydymo bei paliatyvios pagalbos lovos, iš kurių 31 lova būtų skirta paliatyviai pagalbai, 46 – palaikomajam gydymui ir slaugai, taip pat numatoma įrengti 24 vietų (4 vietas neįgaliesiems) lengvųjų automobilių parkavimo aikštelę. Šis priestatas bus pradėtas statyti dar šiemet, o duris atvers jau po poros metų – 2022 m.

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimu, 2020 m. priestato statyboms įgyvendinti buvo skirta 400,00 tūkst. Eur. savivaldybės biudžeto lėšų.

Daugiau skaitykite:

https://www.delfi.lt/miestai/vilnius/naujamiestyje-iskils-naujas-ligonines-priestatas.d?id=85534627

https://vilnius.lt/lt/2020/10/20/prasideda-vsi-mykolo-marcinkeviciaus-ligonines-naujo-priestato-statybos/

http://www.statybunaujienos.lt/naujiena/Prasideda-Vilniaus-Mykolo-Marcinkeviciaus-ligonines-naujo-priestato-statybos/15824

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.