2021 09 08
Uždaryti
UAB „Jungtiniai Projektai" prisijungė prie socialinės akcijos „Apsaugokime mūsų ateitį“

Palaikydami VšĮ „Saugi pradžia“ akcijos prasmingą tikslą, dėl mažųjų eismo dalyvių – pirmokų saugumo keliuose ir gatvėse – prisijungėme prie socialinio projekto „Apsaugokime mūsų ateitį“.

2021 metų socialinės akcijos „Apsaugokime mūsų ateitį“ tikslas – aprūpinti visus Lietuvos kaimų mokyklų pirmokus šviesą atspindinčiomis liemenėmis!

Akcijos organizatoriai VšĮ „Saugi pradžia“ kartu su SDG įmonių grupės darbuotojais jau keturiolikti metai rugsėjo 1-ąją važiuoja sveikinti pirmos klasės mokinių su mokslo metų pradžia ir veda saugaus eismo kultūros pamokas, kalba, kodėl svarbu būti matomam kelyje ir dovanoja jiems šviesą atspindinčias priemones: atšvaitus pakabukus, atšvaitus – juosteles rankai, šviesą atspindinčias liemenes, šviesą atspindinčias petnešas, edukacines spalvinimo-užduočių knygeles ir kitas rėmėjų paruoštas dovanėles.

UAB „Jungtiniai Projektai“ dar prieš 2020 m. rugsėjo 1-ąją, sparčiai augančioje, judrioje miesto dalyje įgyvendino ir kartu su Užsakovu – Vilniaus miesto savivaldybe, atidarė Balsių progimnazijos pastatą, kurioje mokosi per 600 moksleivių. Šiuo metu įmonė taip pat vykdo Tolminkiemio gimnazijos statybas Pilaitės mikrorajone Vilniuje.

Daugiau apie projektą: https://www.saugipradzia.lt/puslapis/apsaugokime-musu-ateiti

 

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.