2020 11 12
Uždaryti
UAB „Jungtiniai projektai“ suteiktas STIPRIAUSI LIETUVOJE 2020 sertifikatas

Tai laiko patikrintas ir visose Baltijos šalyse atpažįstamas verslo patikimumo įvertinimas pažymintis, kad įmonė laiku pateikė finansines ataskaitas už 2019 metus ir plėtoja skaidrų, atsakingą verslą. Įvertinus pateiktus finansinius rezultatus bei įmonės mokumo istoriją antrus metus iš eilės, UAB „Jungtiniai projektai“ atitiko STIPRIAUSI LIETUVOJE 2020 kriterijus ir buvo sertifikuota elitinio STIPRIAUSIŲ LIETUVOJE įmonių klubo nare.

„Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas – jau dešimtus metus kredito biuro „Creditinfo“ suteikiamas įvertinimas finansiškai patikimoms įmonėms, turinčioms gerą kredito istoriją. Tai vienas seniausių ir žinomiausių apdovanojimų Lietuvoje, kurį pripažįsta ir tarptautiniai verslo partneriai. Sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima, jos ekonominė būklė ir finansiniai rezultatai geri, savo efektyvia veikla ji prisideda prie Lietuvos ekonomikos plėtros ir sąžiningos verslo kultūros. Atrinkdamas stipriausias įmones, kredito biuras remiasi istorine ir naujausia informacija, įvertindamas daugiau kaip 100 kiekvienos įmonės veiklos rodiklių, kurie sudaro finansinio patikimumo reitingą. Kuo geresnis  kredito reitingas, tuo mažesnė tikimybė, kad įmonė nevykdys įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų. Įmonių mokumas ir reitingas nustatomi pagal kredito istoriją – finansinių įsipareigojimų vykdymą, mokėjimų punktualumą, finansinius rezultatus – pajamas, pelną, likvidumą, nuosavo kapitalo ir kitų rodiklių pokyčius.

 

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.