2017 11 24
Uždaryti
UAB „Jungtiniai projektai“ pasirašė sutartį su Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktine „Aras“

2017 m. lapkričio mėn. pasirašyta sutartis su Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktine „Aras“ dėl dislokavimo, kovinio rengimo komplekso (šaudyklos) Vilniuje, Minsko pl. 37a, statybos ir įrengimo darbų už 3.024.006,83 EUR. 

Investicijų projekto tikslas yra sukurti specialią kovinių įgūdžių tobulinimo ir sporto infrastruktūrą, kuri sudarytų galimybę užtikrinti tinkamą pareigūnų pasirengimą. Įgyvendinus projektą  bus įrengtos šaudymo ir situacijų modeliavimo patalpos maksimaliai priartinant jas prie realių sąlygų. Šiems tikslams pasiekti bus įrengti specialūs taktikos kambariai, kuriuose bus imituojami įvairaus pobūdžio situaciniai objektai (parduotuvė, bankas, biuras ir pan.), bus įrengta šiuolaikiniams reikalavimams atitinkanti 50 m. ilgio šaudykla. Šaudykloje bus įrengtos higienos normoms atitinkančios oro vėdinimo, apšvietimo, šildymo ir kt. sistemos, bus įrengtas sprogstamųjų įtaisų bei medžiagų ir karinių sprogmenų neutralizavimo treniruočių poligonas, taip pat kovinių veiksmų treniruočių ir atletikos įgūdžių palaikymo sporto patalpos, reikiamos buitinės patalpos (persirengimo kambariai, dušo patalpos ir pan.), instruktažų ir teorinio mokymo klasė, bei ginkluotės laikinojo saugojimo patalpos.

Investicijų projektą numatyta užbaigti 2020 metais. 

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.