2020 11 12
Uždaryti
UAB „Jungtiniai projektai“ ir 2020-tais metais patenka tarp 7% patikimiausių ir pelningų Lietuvos TOP Įmonių.

Tai garbingas įvertinimas atitinkantis griežtus kriterijus. Apdovanojimu bei sertifikatu Rekvizitai.lt patvirtina, kad UAB "Jungtiniai projektai" plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai. Šis įvertinimas - tai rekomendacija, kad partneriai ir klientai pasirinkę UAB „Jungtiniai projektai“ gali tikėtis sėkmingo ir ilgalaikio bendradarbiavimo.

„TOP Įmonės“ atrankos kriterijai: tik pelningos  įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičiaus vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2020 pusmetį buvo didesnis nei 780 Eur.

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.