2021 03 20
Uždaryti
Tolminkiemio gimnazijos statybos darbų konkurso laimėtoja – bendrovė „Jungtiniai Projektai“

UAB „Jungtiniai Projektai“ buvo paskelbti laimėtoju tarptautinės vertės pirkime „Tolminkiemio gimnazijos Tolminkiemio g. 2D, Vilniuje, statybos darbai su darbo projekto parengimu“, vykdytame atviro konkurso būdu.

2021 m. kovo mėn. 17 d. Vilniaus miesto savivaldybė pasirašė sutartį su Tolminkiemio gimnazijos statybos darbų konkurso laimėtoja – bendrove „Jungtiniai Projektai“. Parengti darbo projektą ir pastatyti mokyklą „Jungtiniai projektai“ įsipareigojo už 16 mln. 967 tūkst. Eur su PVM. Darbų terminas – 15 mėnesių. Planuojama, kad apie 1000 jaunųjų Pilaitės gyventojų į pamokas naujoje, studijos „DO Architects“ suprojektuotoje mokykloje bus pakviesti jau 2022 m. Rugsėjo 1-ąją.

UAB „Jungtiniai Projektai“ komanda džiaugiaisi galintys prisidėti prie modernios, kokybiškos ugdymo aplinkos kūrimo ateities kartai.

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.