2019 03 28
Uždaryti
Sėkmingai užbaigti „Aro“ šaudyklos statybos ir įrengimo darbai

2019 m. kovo 28 d. sėkmingai užbaigtas Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ dislokavimo, kovinio rengimo komplekso (šaudyklos) statybos ir įrengimo projektas, adresu Minsko pl. 37A, Vilnius.

Šio projekto tikslas buvo sukurti specialią kovinių įgūdžių tobulinimo ir sporto infrastruktūrą, kuri sudarys galimybę užtikrinti tinkamą pareigūnų pasirengimą. Šiam tikslui įgyvendinti įrengta šiuolaikiniams reikalavimams atitinkanti 50 m. ilgio šaudykla. Joje įrengtos higienos normoms atitinkančios oro vėdinimo, apšvietimo, šildymo ir kt. sistemos. Objekte taip pat įrengtos šaudymo ir situacijų modeliavimo patalpos maksimaliai priartinant jas prie realių sąlygų, t.y. įrengti specialūs taktikos kambariai, kuriuose bus imituojami įvairaus pobūdžio situaciniai objektai (parduotuvė, bankas, biuras ir pan.). Taip pat įgyvendinus projektą įrengtas kovinių veiksmų treniruočių ir atletikos įgūdžių palaikymo sporto patalpos, reikiamos buitinės patalpos, instruktažų ir teorinio mokymo klasė bei ginkluotės laikinojo saugojimo patalpos.

Projekto įgyvendinimo vertė – 2499 079,2 Eur be PVM.

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.