2019 10 27
Uždaryti
Pasirašyta sutartis dėl VSAT Užsieniečių registracijos centro Pabradėje pastatų statybos bei rekonstrukcijos darbų

2019-10-22 VSAT centrinėje įstaigoje Vilniuje pasirašyta sutartis dėl VSAT Užsieniečių registracijos centro Pabradėje pastatų statybos bei rekonstrukcijos darbų.
VSAT, naudodamasi 2014-2020 m. Europos kaimynystės priemonių Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos lėšomis, su viešojo konkurso laimėtoja UAB „Jungtiniai projektai“ pasirašė sutartį dėl minėtų darbų. Sutarties vertė - kiek daugiau nei 6,2 mln. Eur. Sutartyje numatomi nauji administracinio URC pastato priestato, sulaikytų moterų ir šeimų bendrabučio, užsieniečių priėmimo pastato bei tarnybinių šunų voljerų statybos darbai. Taip pat planuojama rekonstruoti administracinio pastato, technikos saugyklos, valgyklos bei sandėlio pastatus. Bus nutiesti nauji inžineriniai tinklai ryšiams, numatyta bendros teritorijos sutvarkymo ir aptvėrimo darbai.

Visų statomų ir rekonstruojamų pastatų bendras plotas - 4692 kv. m. Planuojama, kad statybos darbai turėtų būti baigti iki 2021 m. gruodžio 31 d.

Šaltinis: https://lrvalstybe.lt/index.php/viesieji-pirkimai/vsat-prie-lr-vrm-uzsienieciu-registracijos-centro-statyba-ir-rekonstr

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.