2021 08 24
Uždaryti
M. Marcinkevičiaus ligoninės statybas planuojama baigti anksčiau nei numatyta – antrą kitų metų ketvirtį

Vykdant M. Marcinkevičiaus ligoninės statybas UAB „Jungtinių Projektų“ prioritetas, nepaisant visų trikdžių bei finansinių klausimų, projektą baigti anksčiau nei numatyta – antrą kitų metų ketvirtį.

Pernai spalį Mykolo Marcinkevičiaus ligoninės kieme įkasta simbolinė kapsulė –  naujojo priestato statybų startas. Šiandien jau matyti šviesa tunelio gale. Modernaus priestato laukia ne tik pacientai, bet ir medikai.

Statant priestatą atsižvelgta ne tik į erdves pacientams bei medikams. Didžiulis dėmesys skirtas alternatyviai elektros energijai užtikrinti, vėdinimo sistemoms. Šio priestato didžiausi privalumai – sumontuotos modernios vėdinimo ir kondicionavimo sistemos. Priestatas buvo projektuojamas taip, kad būtų patogus ne tik pacientams, bet ir funkcionalus čia dirbsiantiems medikams.

Plačiau skaitykite:
https://lsveikata.lt/aktualijos/mmarcinkeviciaus-ligonines-prioritetas-modernus-priestatas-pacientams-bei-medikams-13987

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.