2023 03 08
Uždaryti
Ketvirtas mero parašas ant "Jungtiniai Projektai" šalmo!

Simboline tradicija tapo miesto valdytojo autografas pradedant statybos darbus. Balsių progimnazijos, M. Marcinkevičiaus ligoninės, Tolminkiemio gimnazijos Pilaitėje, o dabar – pradedamo statyti Vilniaus miesto klinikinės ligoninės bloko, simbolinio kapsulės įkasimo renginio metu R. Šimašius palinkėjo "Jungtiniams Projektams" sėkmės, kaip kaskart būti punktualiais ir kokybiškais statybos darbų procese.
Kovo 3-čią dieną simboliniu kapsulės įkasimu pradėtas statyti naujas Vilniaus miesto klinikinės ligoninės blokas. Pastačius modernų operacinių, reanimacijos ir hemodializės korpusą su dešimtimi operacinių, pacientų gydymui bus pasitelktos naujausios technologijos ir inovacijos, pagerės terapijos paslaugų prieinamumas. Projektas leis pagerinti terapijos profilio paslaugų prieinamumą pacientams, o padidinus terapijos profilio lovų skaičių – spręsti aktualią valstybei slaugos lovų trūkumo problemą bei būti pasirengus teikti infekcinių ligų gydymo stacionarias paslaugas, esant galimiems naujiems ūmių užkrečiamųjų ligų protrūkiams.

Skaityti daugiau: https://lnkd.in/eW-qVxKW
https://lnkd.in/eFF5UN7n

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.