2022 01 25
Uždaryti
"Jungtiniai Projektai" tapo Lietuvos statybininkų asociacijos nare

2022 m. sausio 19 d. Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) Taryba patvirtino UAB „Jungtiniai Projektai“ priėmimą į asociaciją.

LSA tai organizacija jau 26-erius metus profesionaliai atstovaujanti statybos verslo interesus, kurianti partnerystę, skatinanti konkurencingumo didinimą ir verslo aplinkos gerinimą, plečianti įmonių ir organizacijų bendradarbiavimą, telkianti pastangas ieškant verslo plėtros galimybių, stiprinanti statybos verslo bendruomenę, skatinanti įmonių socialinę atsakomybę, formuojanti teigiamą statybininko profesijos įvaizdį ir siekianti technologinės pažangos bei tvarumo šalies statybos sektoriuje.

UAB „Jungtiniai Projektai“ tapusi LSA nare nuo šiol gali naudotis visomis LSA teikiamomis paslaugomis, dalyvauti visuotiniame narių susirinkime, dalyvauti asociacijos veikloje ir taip dar tvirčiau prisidėti prie Lietuvos ekonomikos plėtros ir sąžiningos verslo kultūros.

www.statybininkai.lt 

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.