2019 03 04
Uždaryti
Balsiuose bus statoma moderni pradinė mokykla

2019 m. kovo 4 d. pasirašyta sutartis su Vilniaus miesto savivaldybės administracija dėl Vilniaus Balsių progimnazijos darbo projekto parengimo ir rangos darbų už 6.371.423,07 Eur.

Projektuojama sklypo teritorija yra Vilniuje, Balsių rajone. Šiame rajone veikia viena bendrojo lavinimo įstaiga – Vilniaus Balsių progimnazija, tačiau dėl didėjančio mokinių skaičiaus, šiuo projektu numatoma pastatyti Balsių progimnazijos filialą, kuris būtų valdomas kaip Balsių progimnazijos pradinio ugdymo skyrius. Naująją mokyklą jau 2019 m. rudenį galės lankyti apie 600 mokinių.

Pastatas numatomas A+ energinės klasės, dviejų korpusų (4,9 tūkst. kv.m. ploto), tarpusavyje sujungtų įstiklinta galerija. Abiejuose korpusuose projektuojami vidiniai kiemai. Vieno aukšto korpuse numatytos pirmokų pradinės klasės, kitame – dviejų aukštų tūryje projektuojamos antrokų pradinės klasės ir bendros patalpos. Taip pat numatomos popamokinės veiklos, daugiafunkcinis choreografijos, informacinių technologijų kabinetai, skaitymo bei poilsio erdvės. Bendrų patalpų zonoje projektuojama sporto salė, valgykla, administracijos kabinetai, techninės patalpos. Bendrosiose patalpose projektuojami erdvūs koridoriai, kurie taip pat atlieka rekreacinę funkciją. Numatomos dvi vidaus laiptinės ir viena atvira evakuacinė lauko laiptinė, taip pat numatomas liftas, pritaikytas žmonėms su negalia.

Daugiau informacijos apie planuojamas statybas rasite čia: 

https://vilnius.lt/lt/2019/03/04/vilniuje-kyla-naujos-mokyklos-balsiuose-statoma-pradine-600-moksleiviu/?fbclid=IwAR2CdTxVf9UC1vZFpKvtjPMTjqdtZ0Y3dLqH-zKq2yv7mzm6Lu7S7dXyyuY

 

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.